• Obecnie brak na stanie
Preseptol QV Biobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy, ciekły profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni 5 litrów
search
  • Preseptol QV Biobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy, ciekły profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni 5 litrów

Preseptol QV Biobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy, ciekły profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni 5 litrów

122,60 zł
(113,52 zł netto)
Ilość
Obecnie brak na stanie

Profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni PRESEPTOL QV

>pełny efekt biobójczy(bakterie+grzyby+prątki+wirusy),

>do powierzchni mających kontakt z żywnością,

>nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni,

>4410/11 - nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym.

PROSEPTOLQV jest ciekłym produktem biobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym i bakteriobójczym wobec prątków gruźlicy. W swoim składzie posiada mieszaninę alkoholi i substancję aktywną, która wspomaga biobójcze właściwości alkoholi. Przeznaczony jest do szybkiej dezynfekcji powierzchni odpornych na wodę i alkohol w jednostkach służby zdrowia, domach opieki oraz innych placówkach użyteczności publicznej. Można stosować na wszystkie zmywalne powierzchnie podłogowe i ponad podłogowe oraz urządzenia. Pomaga w utrzymaniu czystości mikrobiologicznej w systemach HACCP. Nie nadaje się do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych w obszarze związanych związanym z działalnością kliniczną. Nie zawiera aldechydów i fenolu, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni. 

Zastosowanie/dozowanie:

Gotowy do użycia. Produkt należy stosować w postaci nierozcieńczonej. Ze względu na zawartość substancji lotnej i palnych nie zaleca się stosować na powierzchniach większych niż 2m². Należy przy pomocy rozpylacza spryskać uprzednio umytą powierzchnie i utrzymać ją w stanie wilgotnym przez 60 s. Dla uzyskania efektu wirusobójczego utrzymać nawilżenie przez 120 s., stosując ok. 30-50ml produktu na 1m² w zależności od chłonności powierzchni. Zwrócić uwagę na pełne i równomierne zwilżenie dezynfekowanej powierzchni. Powierzchnie mającą kontakt z żywnością, po przeprowadzeniu dezynfekcji, należy spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Okres od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego:

-efekt biobójczy (bakterie+grzyby+prątki) wynosi 60s.
-pełny efekt biobójczy (bakterie+grzyby+prątki+wirusy) wynosi 120s.

UWAGA!!

Przy pracy z produktem należy przestrzegać ogólnych zasad i przepisów BHP dotyczących pracy z łatwopalnymi chemikaliami. Nie stosować w obecności źródeł ognia. Stosować rękawice ochronne. W sytuacjach normalnych nie zachodzi konieczność stosowania ochrony oczu i dróg oddechowych. Należy unikać kontaktu i wdychania rozpylonego produktu.

LAK052

Zobacz także