Wykorzystaj opakowanie produktu do promocji swojej marki. Zamów indywidualny nadruk z logo i pozyskuj lojalność Klientów. To najprostszy i najtańszy sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Druk z Twoim Logo możliwy już od ilości 500 sztuk

  

Nadruki wykonujemy na:

Burger Boxach
Burger Boxach
Pizza Boxach
Pizza Boxach
Kubkach
Kubkach
Torbach
Torbach

Po wysłaniu gotowego projektu grafiki wycenimy koszt realizacji. Wycena uzależniona jest od ilości zamówień, techniki druku i innych czynników składowych.

  

Bezpłatna wycena

  

Druk na opakowaniach wykonujemy metodami:

Sitodruk czyli potoczna nazwa druku sitowego lub serigrafii jest to technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.

Sitodruk + UV - Sitodruk uv farbami utwardzanymi promieniami ultrafioletowymi wykorzystujemy do druku na torbach papierowych , kartonach itp.   Farby uv stosowane w naszej produkcji spełniają wymagania normy EEC, Utwardzanie farby w technice sitodruk uv polega na chemicznej polimeryzacji wywołanej promieniowaniem ultrafioletowym, dzięki której nadruk  po przejściu przez tunel uv
osiąga wysoki poziom odporności na  tłuszcz i wilgoć. Farba w sitodruku uv tworzy zarazem bardzo giętką i elastyczną  powłokę, odporną na działania mechaniczne.  Nadruk  wykonany techniką sitodruk uv cechuje: wysoki połysk, duże pokrycie koloru, wypukłość druku, wysoka przyczepność do podłoża. Kolejnym istotnym czynnikiem wpływającym na nadruki jest stosowanie wysokogatunkowej siatki. W technice sitodruk uv wykorzystujemy siatki z precyzyjnie tkanego materiału z monofilamentowej przędzy nylonowej. Ze względu na swoją elastyczność uzyskujemy wysoko powtarzalny nadruk
niezależnie od nierówności powierzchni drukowanego materiału.

Drukowanie tamponowe (tampodruk) to technika drukowania wklęsłego. Polega na nanoszeniu na podłoże farby z płaskiej formy drukowej, posiadającej wklęsłe elementy drukowe, za pomocą gładkiego stempla (tamponu) o odpowiednim kształcie. Technika ta umożliwia drukowanie na podłożach takich jak: guma, szkło, tworzywa sztuczne. Stosuje się ją do nadrukowania bardzo zróżnicowanych powierzchni, od długopisów, części samochodowe po sprzęt AGD i RTV. Możliwe jest znakowanie dużej ilości przedmiotów w krótkim czasie. Tampodruk charakteryzuje się wysoką rozdzielczością i dobrą jakością nadruku.

Offset nazywany jest drukiem pośrednim, ponieważ obraz jest przenoszony z płaskiej matrycy za pomocą elementu pośredniego – cylindra. Aluminiowa matryca jest tworzona automatycznie w technologii naświetlania CTP. Cylinder pośredni pokryty jest obciągiem, czyli gumą offsetową. Farba najpierw przenoszona jest na gumę cylindra i dopiero potem na podłoże drukowe, czyli właściwy materiał, na którym dokonujemy druku. Gumy offsetowe dzielą się na wiele rodzajów w zależności od ich przeznaczenia oraz sposobu mocowania na cylindrze.

 

Proces składania zamówienia:

   

Kontakt z klientem
Kontakt z klientem
Wybranie materiału
Wybranie materiału
Przesłanie projektu graficznego
Przesłanie projektu graficznego
Podpisanie umowy
Podpisanie umowy
Ustalenie terminu odbioru
Ustalenie terminu odbioru

   

Bezpłatna wycena

   

 

Przykładowe realizacje: