2003

Powstanie firmy

Firma zaistniała na rynku pod nazwą
Gwiazda Spółka z o.o. w roku 2003.
Początkowo działając w segmencie FMCG, koncentrowała się jedynie na handlu hurtowym opakowaniami gastronomicznymi i produktami drobnego AGD.

2008

Proces zmian

Lata następne to dynamiczny rozwój firmy. Ruszyła działalność produkcyjna w zakresie termoformowania kartonu i konwersji papieru do pieczenia.

Zmienia się nazwa firmy na Logipack Sp. z o.o.

2014

Zmiana Właściciela i powstanie
Logipack Horeca Service

Rok 2014 przynosi kolejne zmiany. Decyzją Zarządu Spółki ze struktur organizacyjnych zostaje wyodrębniona część handlowa przedsiębiorstwa i sprzedana nowemu właścicielowi.

 

Nowy podmiot przyjmuje nazwę Logipack Horeca Service i staje się odrębną, niezależną organizacją. Bazując na rynku opakowań gastronomicznych rozwija swoją działalność o kilka nowych segmentów. Staje się dostawcą kompleksowym nie tylko opakowań dla przemysłu gastronomicznego i garmażeryjnego, ale również produktów higieny typu AFH i specjalistycznej chemii przemysłowej.

2020

Rosnąca potrzeba kreowania na rynku wizerunku własnej firmy uruchomiła proces brandowania opakowań gastronomicznych i cateringowych własnym logo.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów zrobiliśmy kolejny krok w rozwoju naszej firmy i zainwestowaliśmy w niewielki park maszynowy do nadruków. Maszyny wykonują nadruki metodą sitodrukową z utwardzaniem koloru UV oraz metodą tampodrukową.

Tego typu maszyny wykonują nadruki wysokiej jakości, na wszystkich opakowaniach używanych przez naszych klientów z branży gastronomicznej, ale także działających w innych branżach, którzy chcą sprzedawać swoje produkty w opakowaniach opatrzonych w logo własnej firmy. Ważną cechą tego typu nadruków jest możliwość wykonywania niewielkich partii, co pozwala ograniczyć koszty, rozłożyć je w czasie i nie wymaga dodatkowego miejsca do magazynowania.

2023

Udostępniliśmy szerokiej gamie odbiorców platformę internetową e-sklep, gdzie można dokonywać zakupów całego asortymentu jaki posiadamy w ofercie. Jest to również miejsce, gdzie można skorzystać z fachowej porady naszego zespołu a także podzielić się spostrzeżeniami na temat naszej Firmy. Z opinii klientów czerpiemy wiedzę co pozwala powiększać nam ofertę oraz udoskonalać procesy obsługi by dostosowywać je do standardów i oczekiwań zmieniającego się otoczenia i preferencji klientów.