info@logipackhoreca.pl | +48 14 629 81 07

Projekty indywidualne - Kraków

home / projekty indywidualne

Opakowania dedykowane indywidualnym klientom/produktom

Obecnie na rynku możemy znaleźć cała masę produktów, które różnią sie od siebie tylko w niewielkim stopniu i są do siebie bardzo podobne. Klient dokonując wyboru produktu często jest zdezorientowany i nie potrafi wybrać produktu, który zaspokoi jego potrzeby. Dlatego firmy chcąc wyeksponować swoje produkty, decydują się na tzw. brandowanie, czyli indywidualne oznaczenie swojego produktu. Zapraszamy do poznania oferty produktów takich jak boxy z trzciny cukrowej oraz czyściwa celulozowe.

Projekty indywidualne


W branży gastronomicznej brandowanie w dużej mierze dotyczy opakowań jednorazowych, w których sprzedawane są napoje, przekąski i posiłki. Głównym zadaniem jest poprawa walorów estetycznych opakowania, ale również ma znaczenie marketingowe/reklamowe.

Podążając za trendami realizujemy indywidualne zamówienia na opakowania;

ustalamy wspólnie z klientem i tworzymy projekt graficzny opakowania, a następnie umieszczamy go na odpowiednim dla danego produktu opakowaniu.

Projekty indywidualne

Produkty pod indywidualne zamówienie

Dzięki współpracy z dużymi producentami chemii profesjonalnej tworzymy pod marką klienta specjalistyczne produkty branży chemicznej.

DLACZEGO MY?

Projekty indywidualne

Nie boimy się nowych wyzwań

Projekty indywidualne

Wysoka jakość produktów

Projekty indywidualne

Troska i dbałość o klienta

GALERIA REALIZACJI

Potrzebujesz porady? Nasi eksperci służą wsparciem?