• Nowy
Fairy Lemon Płyn do mycia naczyń o zapachu cytryny 5l
search
  • Fairy Lemon Płyn do mycia naczyń o zapachu cytryny 5l
  • Fairy Lemon Płyn do mycia naczyń o zapachu cytryny 5l

Fairy Lemon Płyn do mycia naczyń o zapachu cytryny 5l

70,52 zł
(57,33 zł netto)
Ilość

płyn do mycia i wstępnego namaczania naczyń, ganków, patelni, talerzy, sztućców i innych przyborów kuchennych.
usuwa resztki jedzenia, usuwa i rozpuszcza tłuszcz. efektywnie skoncentrowana formuła.

Zapach cytrynowy.

Pojemność: 5l

sposób użycia:

Mycie naczyń, garnków, patelni, sztućców i szklanek: napełnij zlewozmywak gorącą wodą i dolej produktu. dawka: 2 nakrętki lub 2 naciśnięcia opakowania na zlewozmywak o pojemności 40-50 l. Po użyciu płyn należy dokładnie spłukać.

Okna, lustra, stoły i krzesła: do butelki z rozpylaczem o pojemności 600 ml dodaj kilka kropel produktu, a następnie napełnij wodą. spryskaj powierzchnię, którą chcesz wyczyścić, a następnie wytrzyj ją suchą lub wilgotną ściereczką. po użyciu produktu umyj i osusz ręce. Szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu. zalecany do profesjonalnego użytku.

UWAGA!!!
Produkt może powodować poważne uszkodzenie wzroku. należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wymaga noszenia okularów ochronnych. W razie kontaktu z produktem należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem. Jeśli potrzebna jest pomoc lekarska, należy mieć przy sobie opakowanie lub etykietę produktu. zawiera nadtlenowęglan sodu, trideceth-n.

Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.

CHEM255