Miska papierowa do lodów "ice cream" 130 ml 50 sztuk (5895)
search
  • Miska papierowa do lodów "ice cream" 130 ml 50 sztuk (5895)

Miska papierowa do lodów "ice cream" 130 ml 50 sztuk (5895)

11,63 zł
(9,46 zł netto)
Ilość

* Opłata SUP - Pojemniki
W tym miejscu musisz zdecydować co dalej będzie się działo z zakupionym przez Ciebie towarem, jeżeli odsprzedajesz dalej wybierz cenę bez opłaty, jeżeli zużywasz towar wybierz cenę powiększoną o opłate konsumencką na podstawie ustawy SUP.
Opłata SUP: 0

Miska jednorazowa papierowa do lodów lub sałatek owocowych. Białe miseczki do lodów będą doskonale komponowały się ze wszystkimi kolorami lodów czy deserów. Idealne na lody w upalny dzień jako alternatywa dla lodów w wafelkach, gdy ten zacznie się topić słodki krem zostanie w miseczce a nie na dłoniach. 

Dzięki starannemu wykonaniu, wyróżniają się dużą trwałością oraz wysokim komfortem użytkowania. 

Są sztywne i pewnie trzymają się w dłoni. Idealnie nada się także do podania cukierków czy deserków dla imprez w plenerze, piknikach, lodziarniach i kawiarniach. Prosta, estetyczna miseczka dopasowuje się do każdej okazji. 

Czysto biały kolor bez nadruku, pozwala na oznakowanie miski logotypem kawiarni, cukierni w formie stempla lub naklejki. 

Miska dostępna jest w różnych rozmiarach 80 ml do 360 ml. Miseczki są w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska. 

Posiada atest do kontaktu z żywnością.   

Specyfikacja:

Symbol: 5895 

Pojemność: 160 ml

Nadruk: ice cream

Ilość: 50 sztuk 

Materiał: papier 

AKU155

Zobacz także