• Obecnie brak na stanie
Nanomax koncentrat do odkamieniania 500 ml
search
  • Nanomax koncentrat do odkamieniania 500 ml

Nanomax koncentrat do odkamieniania 500 ml

14,51 zł
(11,80 zł netto)
Ilość
Obecnie brak na stanie

Koncentrat o działaniu okamieniającym.

Zastosowania:

Usuwanie kamienia z urządzeń gastronomicznych, czyszczenie powierzchni stalowych i niklowanych. Można używać do takich urządzeń jak: czajniki, ekspresy do kawy i herbaty, grzałki elektryczne, zmywarki, zlewozmywaki, wanny, brodziki. Zapobiega szybkiemu osadzaniu się kamienia, oczyszcza i nabłyszcza powierzchnie czyszczone.

Sposób użycia: Koncentrat rozcieńczać od 30-200 ml na 1l wody (czas reakcji z kamieniem 15-30 min). W razie potrzeby czynność powtórzyć. W zastosowaniu do zmywarek użyć: 30-200 ml na 1 cykl mycia. Po zastosowaniu wykonać dodatkowy cykl mycia tylko z wodą, aby dokładnie wypłukać urządzenie. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład: Anionowe środki powierzchniowo czynne - mniej niż 5%. Kwas ortofosforowy.

Uwagi: Działa drażniąco na oczy i skórę. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza- jeżeli to możliwe, pokaż etykietę. Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed dziećmi!

GOGO003