Smart foam uniwersalna pianka czyszcząco - odłuszczająca 1 litr
search
  • Smart foam uniwersalna pianka czyszcząco - odłuszczająca 1 litr

Smart foam uniwersalna pianka czyszcząco - odłuszczająca 1 litr

15,80 zł
(12,85 zł netto)
Ilość

SMART FOAM
Środek do czyszczenia dla gastronomii - inteligentna, aktywna pianka czyszcząca. Usuwa tłuszcze, oleje, smary, zżółkniałe osady po paleniu papierosów. Zbiera brud. 

Zastosowanie:

Uniwersalna nie żrąca dla skóry i powierzchni pianka do mycia wszystkich rodzajów powierzchni i przedmiotów. Nie zawiera żrących kwasów, alkaliów, wodorotlenków. 

Zalecany do wszystkich zanieczyszczeń powstających w domu, garażu, placówkach gastronomicznych, warsztatach samochodowych, hotelach, biurach. 
Usuwa tłuszcze roślinne i zwierzęce, oleje mineralne, półsyntetyczne, syntetyczne, smary silnikowe. Idealnie sprawdza się przy czyszczeniu zatłuszczonych i zaolejonych przedmiotów i mebli kuchennych, okapów, stołów, garnków, naczyń, sztućców, zatłuszczonego kurzu na meblach i przedmiotach, zżółkniałych ścianach powstałych po paleniu tytoniu i papierosów, zaolejonych nasmarowanych przedmiotach, silników samochodowych i przemysłowych. Po myciu szyb preparat należy spłukać wodą. Preparat zostawia smugi na szkle. 

Sposób użycia:
W zależności od rodzaju zanieczyszczenia zaleca się rozpylić piankę lub mgiełkę płynu (po otwarciu końcówki spryskiwacza). Aby mycie było optymalnie skuteczne, zaleca się sprawdzić czy zanieczyszczenie lepiej usuwa się pod wpływem pianki czy rozcieńczonego płynu.

Warunki bezpiecznego stosowania:
P102 chronić przed dziećmi.
P208 stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu.
P302+P353 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.
P333+P313 W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA PODRAŻNIENIA SKÓRY LUB WYSYPKI: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P501 Zawartość/pojemnik usuwać do firmy posiadającej odpowiednie uprawnienia zgodnie z krajowymi przepisami. 

SHINE014

Zobacz także