• Nowy
DUO-PAK Zestaw odświeżaczy powietrza PowerShot 600ml w sprayu + olejek zapachowy Chanti 500ml o zapachu perfum Si
search
  • DUO-PAK Zestaw odświeżaczy powietrza PowerShot 600ml w sprayu + olejek zapachowy Chanti 500ml o zapachu perfum Si

DUO-PAK Zestaw odświeżaczy powietrza PowerShot 600ml w sprayu + olejek zapachowy Chanti 500ml o zapachu perfum Si

56,23 zł
(45,71 zł netto)
Ilość

Ekonomiczny zestaw odświeżaczy powietrza. Podwójna siła odświeżenia za pomocą olejku zapachowego Chanti oraz Power Shot o zapachu Cashmere! 

W skład zapachu wchodzą nuty inspirowane popularnym perfumem Armani, na które łączą się z delikatne aromaty czarnej porzeczki z frezją i różą oraz nuty drzewne Zapach cechuje się tym że pozostawia po sobie aromatyzujący, przyjemny zapach.

Odświeżacz powietrza i neutralizator nieprzyjemnych zapachów KALA Power Shot o zapachu Si, pozwala szybko i skutecznie usunąć nieprzyjemne zapachy.
Doskonale nada się do miejsc takich jak: galerie handlowe, biura, sale konferencyjne, szatanie, kluby fitness. 

Dzięki szybkiemu dozowaniu, gdzie wystarczy ok. 1 sekunda, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i aromatyzuje obszar około 200 m3. 

Pojemność: 600 ml

Olejek zapachowy na bazie prawdziwych perfum inspirowany luksusowymi perfumami ARMANI, łączy ze sobą subtelne aromaty czarnej porzeczki z frezją, różą, oraz z nutą drzewną i paczula.

Idealny do pomieszczeń tj.: toalety, łazienki, pokoje, restauracje, biura, poczekalnie, pojazdy samochodowe i inne. Bardzo dobrze neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, np.: zapach papierosów, zwierząt, z wc, kanalizacji, zapach po resztkach organicznych, substancji chemicznych, ropopochodne, itp. Skoncentrowane naturalne składniki sprawiają, że przyjemny zapach perfum zostaje bardzo długo, bo nawet od 1 do 2 dni. Nie uczula, nie jest toksyczny, ma właściwości dezynfekujące, odstrasza insekty. 

Sposób użycia:

Olejek należy rozpylać nie w powietrze a na powierzchnie zmywalne tj: glazura, umywalki, muszle wc, dywaniki, podłogę, kaloryfery i inne.  Nie należy spryskiwać powierzchni laminowanych z połyskiem. Olejek idealnie nadaje się również jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, klimatyzatorów, czy też nawilżaczy powietrza. 

Pojemność: 500ml

Posiadamy szeroką gamę zapachów Power Shotów i olejków zapachowych, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą.                  

KAL108

Zobacz także