Pojemnik garmażeryjne jednorazowe na sałatkę SLR500C okrągły z zespoloną pokrywką 50 sztuk
search
  • Pojemnik garmażeryjne jednorazowe na sałatkę SLR500C okrągły z zespoloną pokrywką 50 sztuk

Pojemnik garmażeryjne jednorazowe na sałatkę SLR500C okrągły z zespoloną pokrywką 50 sztuk

33,23 zł
(27,02 zł netto)
Ilość

* Opłata SUP - Pojemniki
W tym miejscu musisz zdecydować co dalej będzie się działo z zakupionym przez Ciebie towarem, jeżeli odsprzedajesz dalej wybierz cenę bez opłaty, jeżeli zużywasz towar wybierz cenę powiększoną o opłate konsumencką na podstawie ustawy SUP.
Opłata SUP: 0

Pojemnik garmażeryjne jednorazowe na sałatkę SLR500C okrągły z zespoloną pokrywką 50 sztuk. Pojemnik na wyroby garmażeryjne na wynos to idealne rozwiązanie dla wszystkich lokali gastronomicznych, restauracji, barów, foodtrucków itp. Pojemniki są transparentne co pozwala nam sie cieszyć apetycznym wyglądem serwowanych potraw. Zapewniają bezpieczeństwo w transporcie, zapobiera rozlaniu, rozsypaniu się oraz chroni przed dostaniem się niepożadanych rzeczy. Opakowanie ma zespolone wieczko przez co nie trzeba pamiętać lub szukać wieczek do kompletu.  Zalecany do zimnych, gotowych posiłków, brak możliwości stosowania w kuchence mikrofalowej.

POJEMNIK SAŁATKOWY 500ML OKRĄGŁY ZAMYKANY -Specyfikacja

  • Średnica pojemnika : 155mm
  • Wysokość pojemnika : 84mm
  • Pojemność pojemnika : 500ml
  • Możliwość stosowania w mikrofalówce - NIE
  • Materiał - PET

Zastosowanie produktu : Wyroby garmażeryjne, Surówki, Sałatki, Sałaty, Galaretka, Desery, Surówki, Sałatki, Catering, Przetwórstwo warzywno-owocowe, Sałatki                                    

ANIS018

Zobacz także