Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti o zapachu zielonej trawy 500ml
search
  • Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti o zapachu zielonej trawy 500ml

Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti o zapachu zielonej trawy 500ml

38,59 zł
(31,37 zł netto)
Ilość

Profesjonalny olejek zapachowy energetyzujących właściwościach cytrusowego zapachu. Zapach trawy cytrynowej zmniejsza uczucie zmęczenia, poprawia koncentracje, nadaje świeżość w pomieszczeniach, salach, studiach czy też w samochodzie    


Idealny do pomieszczeń tj.: toalety, łazienki, pokoje, restauracje, biura, poczekalnie, pojazdy samochodowe i inne. Bardzo dobrze neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, np.: zapach papierosów, zwierząt, z wc, kanalizacji, zapach po resztkach organicznych, substancji chemicznych, ropopochodne, itp. Skoncentrowane naturalne składniki sprawiają, że przyjemny zapach perfum zostaje bardzo długo, bo nawet od 1 do 2 dni. Nie uczula, nie jest toksyczny, ma właściwości dezynfekujące, odstrasza insekty. 

Sposób użycia:

Olejek należy rozpylać nie w powietrze a na powierzchnie zmywalne tj: glazura, umywalki, muszle wc, dywaniki, podłogę, kaloryfery i inne.  Nie należy spryskiwać powierzchni laminowanych z połyskiem. Olejek idealnie nadaje się również jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, klimatyzatorów, czy też nawilżaczy powietrza. 

KAL094

Zobacz także