Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti zapach inspirowany perfumami Armani 500ml
search
  • Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti zapach inspirowany perfumami Armani 500ml

Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti zapach inspirowany perfumami Armani 500ml

38,59 zł
(31,37 zł netto)
Ilość

Olejek zapachowy na bazie prawdziwych perfum inspirowany luksusowymi perfumami ARMANI, łączy ze sobą subtelne aromaty czarnej porzeczki z frezją, różą, oraz z nutą drzewną i paczula.

Idealny do pomieszczeń tj.: toalety, łazienki, pokoje, restauracje, biura, poczekalnie, pojazdy samochodowe i inne. Bardzo dobrze neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, np.: zapach papierosów, zwierząt, z wc, kanalizacji, zapach po resztkach organicznych, substancji chemicznych, ropopochodne, itp. Skoncentrowane naturalne składniki sprawiają, że przyjemny zapach perfum zostaje bardzo długo, bo nawet od 1 do 2 dni. Nie uczula, nie jest toksyczny, ma właściwości dezynfekujące, odstrasza insekty. 

Sposób użycia:

Olejek należy rozpylać nie w powietrze a na powierzchnie zmywalne tj: glazura, umywalki, muszle wc, dywaniki, podłogę, kaloryfery i inne.  Nie należy spryskiwać powierzchni laminowanych z połyskiem. Olejek idealnie nadaje się również jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, klimatyzatorów, czy też nawilżaczy powietrza. 

KAL062

Zobacz także