Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti Denim inspirowane męskimi perfumami Hugo Boss 500ml
search
  • Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti Denim inspirowane męskimi perfumami Hugo Boss 500ml

Olejek zapachowy perfumowany Kala Chanti Denim inspirowane męskimi perfumami Hugo Boss 500ml

34,79 zł
(28,28 zł netto)
Ilość

Olejek zapachowy DENIM na bazie prawdziwych perfum, inspirowane luksusowymi perfumami Boss Bottled Night. Jest to bogata kompozycja aromatów cytrusowych i nut drzewnych. Nadaje się do stosowania w każdym rodzaju pomieszczeń.

Idealny do pomieszczeń tj.: toalety, łazienki, pokoje, restauracje, biura, poczekalnie, pojazdy samochodowe i inne. Bardzo dobrze neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, np.: zapach papierosów, zwierząt, z wc, kanalizacji, zapach po resztkach organicznych, substancji chemicznych, ropopochodne, itp. Skoncentrowane naturalne składniki sprawiają, że przyjemny zapach perfum zostaje bardzo długo, bo nawet od 1 do 2 dni. Nie uczula, nie jest toksyczny, ma właściwości dezynfekujące, odstrasza insekty. 

Sposób użycia:

Olejek należy rozpylać nie w powietrze a na powierzchnie zmywalne tj: glazura, umywalki, muszle wc, dywaniki, podłogę, kaloryfery i inne.  Nie należy spryskiwać powierzchni laminowanych z połyskiem. Olejek idealnie nadaje się również jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, klimatyzatorów, czy też nawilżaczy powietrza. 

KAL060

Zobacz także