info@logipackhoreca.pl | +48 14 629 81 07

O nas - Kraków

home / o nas

2003

Powstanie firmy

Firma zaistniała na rynku pod nazwą
Gwiazda Spółka z o.o. w roku 2003.
Początkowo działając w segmencie FMCG, koncentrowała się jedynie na handlu hurtowym opakowaniami gastronomicznymi i produktami drobnego AGD.

2008

Proces zmian

Lata następne to dynamiczny rozwój firmy. Ruszyła działalność produkcyjna w zakresie termoformowania kartonu i konwersji papieru do pieczenia.

Zmienia się nazwa firmy na Logipack Sp. z o.o.

2014

Zmiana Właściciela i powstanie
Logipack Horeca Service

Rok 2014 przynosi kolejne zmiany. Decyzją Zarządu Spółki ze struktur organizacyjnych zostaje wyodrębniona część handlowa przedsiębiorstwa i sprzedana nowemu właścicielowi.

 

Nowy podmiot przyjmuje nazwę Logipack Horeca Service i staje się odrębną, niezależną organizacją. Bazując na rynku opakowań gastronomicznych rozwija swoją działalność o kilka nowych segmentów. Staje się dostawcą kompleksowym nie tylko opakowań dla przemysłu gastronomicznego i garmażeryjnego, ale również produktów higieny typu AFH i specjalistycznej chemii przemysłowej.

2020

Rosnąca potrzeba kreowania na rynku wizerunku własnej firmy uruchomiła proces brandowania opakowań gastronomicznych i cateringowych własnym logo.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów zrobiliśmy kolejny krok w rozwoju naszej firmy i zainwestowaliśmy w niewielki park maszynowy do nadruków. Maszyny wykonują nadruki metodą sitodrukową z utwardzaniem koloru UV oraz metodą tampodrukową.
 
Tego typu maszyny wykonują nadruki wysokiej jakości, na wszystkich opakowaniach używanych przez naszych klientów z branży gastronomicznej, ale także działających w innych branżach, którzy chcą sprzedawać swoje produkty w opakowaniach opatrzonych w logo własnej firmy. Ważną cechą tego typu nadruków jest możliwość wykonywania niewielkich partii, co pozwala ograniczyć koszty, rozłożyć je w czasie i nie wymaga dodatkowego miejsca do magazynowania.

2021

TERAŹNIEJSZOŚĆ

Obecnie sporą częścią naszej oferty stały się projekty indywidualne. Między innymi nadruki na opakowaniach dedykowane konkretnym odbiorcom, głównie z branży HoReCa. Rozpoczęliśmy również kooperację z najlepszymi firmami produkcyjnymi w branży chemii przemysłowej. Współpraca ta pozwala nam dostarczać specjalistyczne środki chemiczne oraz kosmetyczne, stworzone dla konkretnego klienta i pod jego marką.

Każdy kolejny krok w rozwoju firmy pozwala zwiększać naszą konkurencyjność na rynku jako dostawcy, który kompleksowo, w pełnym zakresie odpowiada na potrzeby naszych klientów.

Dostępny niebawem e- sklep, będzie alternatywną opcją zakupu towarów.

Miejscem, gdzie można skorzystać z fachowej porady naszego zespołu, ale takze podzielić się spostrzeżeniami na nasz temat. Z opinii klientów będziemy czerpać wiedzę jak budować naszą ofertę oraz sposób obsługi, aby w pełni dostosować się do Państwa oczekiwań. Zapraszamy do poznania oferty czyściwa celulozowego!

Zapraszamy do sklepu

Zobacz

DLACZEGO?

ikona

Kompleksowość Usług

ikona

Wysokiej jakości produkty

ikona

Konkurencyjne ceny

ikona

Dostępność asortymentu

ikona

Indywidualne podejście

ikona

Szybki czas dostawy

Potrzebujesz porady? Nasi eksperci służą wsparciem?