• Obecnie brak na stanie
Drewniane mieszadełka do kawy BIO 140mm 1000 sztuk
search
  • Drewniane mieszadełka do kawy BIO 140mm 1000 sztuk

Drewniane mieszadełka do kawy BIO 140mm 1000 sztuk

15,20 zł
(12,36 zł netto)
Ilość
Obecnie brak na stanie

Drewniane Mieszadełka Jednorazowe dla Gastronomii – Ekologiczne i Praktyczne Rozwiązanie są idealnym wyborem dla restauracji, kawiarni i cateringu. Nasze produkty łączą w sobie ekologię, funkcjonalność i estetykę, spełniając potrzeby każdej profesjonalnej kuchni.

Ekologiczne materiały: Nasze mieszadełka wykonane są z naturalnego drewna, co sprawia, że są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Wybierając nasze produkty, dbasz o środowisko i redukujesz ilość odpadów plastikowych.

Estetyczny wygląd: Nasze drewniane mieszadełka charakteryzują się naturalnym i eleganckim designem. To idealny dodatek do każdej kawiarni, restauracji czy imprezy, który podkreśla ekologiczny charakter Twojej firmy.

Bezpieczeństwo i higiena: Drewniane mieszadełka są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych ani toksyn, co gwarantuje, że Twoi klienci mogą cieszyć się swoimi napojami bez obaw o zdrowie.

Jeśli szukasz ekologicznych, wytrzymałych i estetycznych mieszadełek jednorazowych do swojej restauracji, kawiarni czy cateringu, nasze drewniane mieszadełka są idealnym wyborem. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zadbaj o środowisko już dziś!

Dane techniczne:

  • materiał: drewno
  • kolor: naturalny
  • wysokość: 14cm

Ekonomiczne opakowanie zawiera aż 1000 sztuk mieszadełek drewnianych!

OLP009

Zobacz także