• Nowy
Drewniane mieszadełka jednorazowe 14cm  1000 sztuk (5598)
search
  • Drewniane mieszadełka jednorazowe 14cm  1000 sztuk (5598)

Drewniane mieszadełka jednorazowe 14cm 1000 sztuk (5598)

15,61 zł
(12,69 zł netto)
Ilość

Drewniane Mieszadełka Jednorazowe dla Gastronomii – Ekologiczne i Praktyczne Rozwiązanie są idealnym wyborem dla restauracji, kawiarni i cateringu. Nasze produkty łączą w sobie ekologię, funkcjonalność i estetykę, spełniając potrzeby każdej profesjonalnej kuchni.

Ekologiczne materiały: Nasze mieszadełka wykonane są z naturalnego drewna, co sprawia, że są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Wybierając nasze produkty, dbasz o środowisko i redukujesz ilość odpadów plastikowych.

Estetyczny wygląd: Nasze drewniane mieszadełka charakteryzują się naturalnym i eleganckim designem. To idealny dodatek do każdej kawiarni, restauracji czy imprezy, który podkreśla ekologiczny charakter Twojej firmy.

Bezpieczeństwo i higiena: Drewniane mieszadełka są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych ani toksyn, co gwarantuje, że Twoi klienci mogą cieszyć się swoimi napojami bez obaw o zdrowie.

Jeśli szukasz ekologicznych, wytrzymałych i estetycznych mieszadełek jednorazowych do swojej restauracji, kawiarni czy cateringu, nasze drewniane mieszadełka są idealnym wyborem. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zadbaj o środowisko już dziś!

Dane techniczne:

  • materiał: drewno
  • kolor: naturalny
  • wysokość: 14cm

Ekonomiczne opakowanie zawiera aż 1000 sztuk mieszadełek drewnianych!

ABE143

Zobacz także