info@logipackhoreca.pl | +48 14 629 81 07

Rodzaje profesjonalnej chemii gospodarczej

Często środki czystości używane do codziennego sprzątania mają niezadowalający skład, powodujący uczulenia bądź silne reakcje alergiczne. Bywa także, że nie jesteśmy w stanie w pełni doczyścić nimi zabrudzeń. Dlatego warto zaznajomić się z profesjonalną chemią gospodarczą. Co ją wyróżnia na tle zwykłych środków czystości?

Zalety profesjonalnej chemii do użytku gospodarczego

 

Chemia profesjonalna jest skuteczniejsza i wydajniejsza w porównaniu z tradycyjnymi środkami używanymi na co dzień. Wszystko dzięki temu, że jest złożona z silniejszych składników, przeznaczonych konkretnym powierzchniom. Składniki te mają specjalne właściwości dezynfekujące, antystatyczne i ochronne, co sprawia, że nie trzeba poświęcać długich godzin na sprzątanie i szorowanie zabrudzonych powierzchni.

 

Jakie formy przyjmuje profesjonalna chemia gospodarcza?

 

Profesjonalna chemia gospodarcza, stosowana przez profesjonalne firmy sprzątające, jest najczęściej sprzedawana w specjalnych hurtowniach chemicznych, jak również w sklepach internetowych. Oferują specjalistyczne produkty gastronomiczne, łazienkowe i toaletowe i środki do mycia podłóg. Bez problemu można zaopatrzyć się w preparaty do usuwania kamienia, osadów i tłustych zabrudzeń, produkty do mycia naczyń, środki do zmywarek, płyny do prania oraz wiele innych niezbędnych, profesjonalnych środków czystości.

Warto wiedzieć, że coraz więcej firm zajmujących się dystrybucją profesjonalnej chemii gospodarczej posiada bogatą ofertę nie tylko chemii gospodarczej, lecz również akcesoriów niezbędnych do zachowania czystości, np. ścierki, gąbki, mopy, produkty do utrzymania świeżości, folie, papiery i wiele innych, które warto używać razem ze środkami czyszczącymi, aby uzyskać najlepszy efekt czystości.

Wróć do bloga