info@logipackhoreca.pl | +48 14 629 81 07

Opakowania personalizowane jako element budowania wizerunku marki

Coraz większe wymagania klientów powodują, że firmy szukają najlepszych rozwiązań, aby zachować najwyższą jakość swoich produktów i zwrócić na nie uwagę. Oczywisty wydaje się więc fakt, że dbają o sam produkt. Coraz więcej osób zdaje sobie jednak również sprawę, jak ważne jest opakowanie. To ono wyróżnia dany produkt spośród setek innych, które znajdują się na […]

Czytaj dalej

Rodzaje opakowań cukierniczych

Cukiernie prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wymyślnych i pięknie wyglądających ciast. Kupujemy je chętnie, zarówno dla siebie, jak i na prezent. Wybieramy je ze wzglądu na walory smakowe, nie da się jednak ukryć, że decydują także względy estetyczne. Bardzo ważne jest zatem, aby misternie udekorowane ciasta dotarły do naszych domów w niezmienionym stanie.

Czytaj dalej

Standardy ekologiczne w produkcji opakowań na wynos.

W czasach, kiedy zanieczyszczenie środowiska jest coraz wyższe, a ekolodzy biją na alarm i przestrzegają przed tragicznymi skutkami nadmiernej emisji CO2 do atmosfery, ekologiczne podejście do życia i dbałość o planetę powoli staje się standardem.

Czytaj dalej

Rodzaje profesjonalnej chemii gospodarczej

Często środki czystości używane do codziennego sprzątania mają niezadowalający skład, powodujący uczulenia bądź silne reakcje alergiczne. Bywa także, że nie jesteśmy w stanie w pełni doczyścić nimi zabrudzeń. Dlatego warto zaznajomić się z profesjonalną chemią gospodarczą. Co ją wyróżnia na tle zwykłych środków czystości?

Czytaj dalej

Rodzaje opakowań na wynos

Prowadząc gastronomię i oferując dania na wynos, każda restauracja, kawiarnia czy bar musi posiadać odpowiednie opakowania, w które to pakowane jest zamówione przez klientów jedzenie. Produkty takie muszą spełniać określone zadania, dlatego też tak ważny jest wybór odpowiednich ich rodzajów. 

Czytaj dalej